Сьогодні у Гарнізонному храмі прощались із військовим медиком Максимом Овчаруком

wide_IMG_8571У Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла львів’яни сьогодні, 26 березня, прощались із  Новітнім Героєм України, Максимом Овчаруком, військовим окремої медичної роти ім. Пирогова Національної Гвардії України, який загинув в зоні АТО.

Заупокійне богослужіння очолив о. Степан Сус – Настоятель Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла у співслужінні: о. Андрія Хомишина, о. Всеволода Семененка,  душпастирів Гарнізонного храму та о. Івана Заяця військового капелана Римо-Католицької Церкви.

Провести Героя в останню дорогу прийшли родичі, товариші, військовослужбовці та мешканці міста. Після цього похоронна процесія пройшла на Личаківський цвинтар, де відбувся чин похорону на полі почесних поховань №76.

Вічна пам’ять Герою України!

Довідка:

Овчарук Максим

Львів’янин Овчарук Максим Валерійович народився 19 травня 1976 року. Активний учасник Євромайдану і «Автомобільної сотні». Три місяці був волонтером в ГО «Рабів до раю не пускають». А з 20 січня водій санітарної машини медичної роти у зоні АТО. Також власним коштом придбав і подарував 2 автомобілі для мед. роти імені М. Пирогова.

Загинув Максим у зоні проведення антитерористичної операції 9 лютого 2015 року, під час виконання бойового завдання, в населеному пункті Логвиново у Донецькій області рухаючись трасою «Артемівськ –Дебальцево».

У Максима Овчарука залишилося двоє синів – 12 та 6 років.