Сьогодні у Свято-Покровському кафедральному Соборі ПЦУ звершили читання Акафісту за Святу Софію Константинопольську

Сьогодні, 24 липня 2020 року, у Свято-Покровському кафедральному соборі ПЦУ  на знак солідарності із Вселенським Патріархом, з благословення Блаженнішого Митрополита Епіфанія єдналися у молитві про милість Божу та заступництво Пречистої Діви в час, коли Матір-Церква, Вселенський Патріархат, як і весь світ, постали перед викликами у зв’язку з повторним перетворенням собору Святої Софії Константинопольської на мечеть. Клірик Свято-Покровського Собору, священик Артемій Бабленюк, зазначив:

Ми молимося до Пресвятої Богородиці, щоби вміти розуміти волю Божу у нашому житті. Звісно, що бажаємо, щоб цей древній храм із величезною історією та значущістю для усієї Церкви Христової чув молитви Церкви Христової. Але нині є інша ситуація у старому Константинополі. Весь християнський світ в нинішній день возносить свої молитви за Константинопольську Церкву і зокрема за Вселенського патріарха Варфоломія. Віримо і сподіваємося, що Господь наш Ісус Христос за молитвами Своєї Матері дасть можливість ще колись служити християнам у цьому величному храмі приносячи Його безкровну жертву”.

Нагадаємо, що на знак молитовної солідарності зі Вселенським Патріархатом Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній благословив у храмах Православної Церкви України, за рішенням настоятелів, провести 24 липня 2020 р. богослужіння (молебень або вечірню) з читанням Акафісту до Пресвятої Богородиці.

Фото Оксани Бабенко