«Світло у темряві»: римсько-католицька парафія св. Йоана Павла ІІ запрошує на всенічне святкування Різдва

Римсько-католицька парафія св. Йоана Павла ІІ у Сокільниках ласкаво запрошує долучатися до святкування Різдва за григоріанським календарем.

На зображенні може бути: стоїть та текст «рздво 2022. свитло y темряв 24 грудня год. 21:00- святвечир (Biriлiя): *театразлована мстерия різдва *уся сила традици символки різдва -уставляння благословння фгурок шопки *длення оплатком *колядування опівночи служба "пастирка" 1:30 виёде спецальний автобус за маршрутом: солонка, стрийська, верхний шувар, наукова, кульпаркивська, володимира великого, стрийська, сокльники) можливсть спильного чування до ранку (колядування, адораця) 25 грудня: служби o год. 9:00, 11:00, 12:30, 19:00 o 18:00 вертеп i концерт колядок 26 грудня: другий день різдва служби o 8:00 та 19:00 30 грудня: свято пресвятого симейства служби: год. 10:00 (3 хрещенням дорослих) та 19:00 парафия св. йоана-павла стрийська 6, сокльники»

Також парафія повідомляє, що участь в богослуженнях Святвечора та різдвяної ночі візьмуть брат Алоїз, настоятель Спільноти Taize, та брат Бенуа. Брати приїхали з візитом солідарності, щоб молитися про мир і розділити страждання українців. Сьогодні з братами можна помолитися в монастирі Оріоністів на вул. Лінкольна, 12, в рамках передріздвяної молитви Тезе.

А вже 28 грудня на парафії св. Йоана Павла ІІ розпочнеться зустріч «Taize-Rostock у Львові» за програмою Європейської зустрічі молоді Тезе, що цьогоріч відбуватиметься в Ростоку (Німеччина). Оскільки поїздку паломників до Німеччини було неможливо, молодь запрошують на ідентичні молитовні заходи, які проведе парафія св. Йоана Павла ІІ у Львові та Молодіжна Комісія УГКЦ.

На зображенні може бути: 6 людей, дитина, люди стоять, люди сидять та у приміщенні