Світовий конгрес п’ятидесятників виступив на захист відомого українського релігієзнавця, ув’язненого в ДНР

674976_1_w_300Делегати ІІ Світового конгресу п’ятидесятників, який відбувається цими днями у Львові,  опублікували Звернення до влади і громадськості виступити із вимогою негайного звільнення з полону ДНР вченого-релігієзнавця Ігоря Козловського.

Представники самопроголошеної Донецької народної республіки заарештували відомого українського вченого Ігоря Козловського 27 січня 2016 року. Через два дні його дружина подала заяву в міжнародні організації – ООН, Червоний Хрест та ОБСЄ. Однак він і досі перебуває в одній із тюрем окупованого міста Донецька.

Ігор Козловський широко відомий в наукових колах України і за кордоном вчений, автор більш як 50 наукових книг, 200 статей у словниках, енциклопедіях та періодиці. Він живе у Донецьку вдвох із сином-інвалідом, за яким доглядає протягом 16 років (у сина синдром Дауна та зламаний хребет). Через арешт батька життя сина опинилось під загрозою.

«Ми, учасники Конгресу із різних країн і континентів світу, закликаємо докласти усіх можливих зусиль, щоб Козловського І. А. звільнили найближчим часом. Просимо усіх продовжувати молитися, щоб життя людини було збережене, і він повернувся до своєї родини. Ми переконані, що спільні зусилля друзів, колег і усіх людей доброї волі зможуть зберегти  його для родини, науки і людства, щоб вчений і надалі міг відстоювати принципи справедливості, достоїнства и і мирного співіснування церков і релігійних організацій», – заявили учасники Конгресу.

Світовий конгрес п‘ятидесятників розпочався 6 жовтня і тривав до 9 жовтня 2016 року.

 Джерело: «RISU».