Священики Львівсько-Сокальської єпархії УПЦ КП та семінаристи взяли учать у святкуванні 150-річчя з дня народження Митрополита УАПЦ Василя Липківського

_DSC5427У вівторок, 13 травня, у Львові відбулось урочисте відкриття XXIV Міжнародної наукової конференції ”Історія релігій в Україні”, що традиційно щорічно проходить на базі Львівського музею історії релігії. Організаторами конференції виступають Львівський інститут української археографії та джерелознавства імені М. Грушевського НАН України, Відділення релігієзнавства Інституту філософії імені Г. Сковороди НАН України та Інститут релігієзнавства Львівського музею історії релігії.

14 травня 2014 року в рамках конференції відбулась урочиста академія з нагоди 150-річчя з дня народження митрополита УАПЦ Василя Липківського. З благословення Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія Львівську єпархію на урочистому заході представляли викладачі Львівської православної богословської академії прот. Петро Політило, клірик Княжого храму свт. Миколая Чудотворця, та ієрей Назарій Лозинський, благочинний Академічного храму свт. Іоана Золотоустого.

З-поміж представників інших християнських конфесій участь в урочистій академії взяли: настоятель Успенського ставропігійного храму м. Львова прот. Ігор Бурмило – від Української Автокефальної Православної Церкви та прес-секретар Львівської єпархії Української Православної Церкви Московського Патріархату ієромонах Маркіан Каюмов.

За матеріалами «Град Лева».