Трамп чи Клінтон: за кого голосували представники різних релігій та невіруючі?

gty_donald_trump_hillary_clinton_sk_150619_16x9_992Канал “CNN” оприлюднив результати екзит-полу.

Понад 60 % анкетованих протестантів, 52 % католиків і 55 % представників інших християнських деномінацій віддали свої голоси за Дональда Трампа. Так випливає з результатів екзит-полу, оприлюдненого телеканалом CNN. Конкурент Трампа у президентських перегонах Хіларі Клінтон здобула підтримку 71 % опитаних юдеїв, а також більшість голосів представників нехристиянських релігій та осіб, які заявили себе невіруючими.

З-посеред анкетованих католиків 52 % віддали свої голоси за Дональда Трампа, а 54 % — за його суперницю. Також Трампа підтримали 60 % протестантів і 55 % представників інших християнських конфесій, тоді як за Хіларі Клінтон голосувало 37 % протестантів і 43 % представників інших християнських гілок.

Читайте також: “Ватикан відреагував на перемогу Дональда Трампа у Президентських виборах”.

Найбільшу підтримку дружина колишнього президента Білла Клінтона отримала серед юдеїв (71 %), невіруючих (68 %) і представників інших релігій (58 %). Натомість за кандидата від республіканців проголосували 24 % юдеїв, 26 % невіруючих і 33 % представників інших релігій.

Опитування екзит-полу було проведене у групі загальною чисельністю 24 537 респондентів. Серед них 27 % назвалися протестантами, 23 % — католиками, 24 % — представниками інших релігій, 3 % — юдеями, 1 % — мусульманами, 1 % — мормонами, 7 % – сповідниками інших релігій, і 15 % представились як невіруючі.

Джерело: “CREDO”.