Твоє Різдво у Львові: повна програма святкових заходів

Сьогодні, 17 грудня, із урочистого засвічення головної ялинки міста стартує програма новорічно-різдвяних заходів у Львові. Через небезпеку поширення коронавірусу, місто відмовилось від проведення великих івентів, проте, заради збереження традицій, певні заходи будуть відбуватись. Про це інформують на сайті Львівської міської ради.

    Першою офіційною подією новорічно-різдвяного періоду стане відкриття головної ялинки Львова. Ця станеться сьогодні о 18:00 на площі біля Львівського театру опери та балету. Цього року для ялинки було обрано нову концепцію новорічно-різдвяної ілюмінації. Сама ялинка, як і минулого року, буде прикрашена рясним освітленням, але, окрім того, буде додано іграшки у вигляді ромбів, різдвяних «павуків». Під час засвічення ялинки традиційно пластуни передаватимуть львів’янам Вифлеємський вогонь миру.

Традиційно у Львові проведуть такі заходи: встановлення різдвяного дідуха, фестиваль «На Різдво до Гаю», фестиваль «Велика коляда» тощо. Також впродовж святкового періоду в місті планується проведення тематичних вистав, концертів та фестивалів. Всі ці події будуть відбуватись із дотримання карантинних норм.

Детальнішу програму можна побачити в інфографіці нижче.

 

Джерело: Львівська міська рада