У Львівській духовній семінарії відбувся мистецький вечір із циклу «Молитва до Митрополита. Сліпий. Спадкоємець»

У стінах Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ 2 листопада 2022 року відбувся мистецько-документальний проєкт «Молитва до Митрополита. Сліпий. Спадкоємець», присвячений Патріархові Йосифу (Сліпому). Про це на своїй фейсбук-сторінці розповіла автор проєкту Олена Білоус.
 
«Дуже дякуємо ректорату Львівської духовної семінарії за запрошення проєкту “Молитва до митрополита. Сліпий. Спадкоємець”, адже це – їх ректор. І та унікальна історія, яку передав того вечора нам усім о. Володимир Крушельницький, розкриває вкотре такого глибокого і унікального, щирого і готового до найбільшої жертви тодішнього ректора семінарії, а згодом Патріарха нашої церкви», – зазначила організатор. «Цей мистецький проєкт мав на меті організувати глядачеві зустріч крізь мистецтво до більшого і подальшого пізнання постаті, яку відкриваємо у мистецькому вимірі».
 
 
Музичну програму заходу представили камерний оркестр «Віртуози Львова» під батутою Володимира Сивохіпа та оперні співачки Софія Соловій (сопрано) та Лілія Нікітчук (мецо-сопрано). На завершення зі словом подяки до організаторів звернувся ректор Львівської духовної семінарії Святого Духа о. д-р Ігор Бойко. 
 
Нагадаємо, проєкт «Молитва до Митрополита. Сліпий» розпочався 17 лютого 2022 року у день 130-ї річниці від дня народження Патріарха Йосифа Сліпого. Перший захід із циклу проєкту розпочали з відкриття мистецької виставки українських художників в Національній філармонії у  Львові.