У Львові молитовно вшанували Героя України, академіка Бориса Возницького

tuTiayУ суботу, 23 травня, на Личаківському кладовищі вшанували пам’ять про видатного українця, нашого земляка, великого патріота, Героя України, академіка, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, багатолітнього директора Львівської національної галереї мистецтв Бориса Григоровича Возницького. Молитву за упокій очолив Синкел Львівської архиєпархії УГКЦ у справах мирян прот. Павло Цвьок у супроводі Львівської академічної чоловічої хорової капели «Дударик». У Панахиді взяли участь родина, друзі, науковці, представники міської на обласної рад.

«Стежка до могили цієї по-справжньому масштабної людини не заростає, не засихають квіти і не згасає вогонь свічок – цей вимовний факт свідчить про нашу вдячну пам’ять і глибоку шану до видатної особистості, послідовного трудівника на ниві національної культури, істинного громадянина і патріота, яким був і залишається Борис Возницький» – зазначив близький друг Героя України Б.Г. Возницького народниEZXZfyй художник Любомир Медвідь.

По завершенні поминальних заходів, донька покійного Лариса Разінкова-Возницька подякувала усім за присутність і молитовну пам’ять про Її батька, та висловила побажання, щоб справа збереження і примноження національної культурної спадщини була пріоритетною справою усіх українців.

За матеріалами: www.ugcc.lviv.ua