У Львові презентуватимуть книгу Глави УГКЦ

В рамках візиту Блаженнішого Святослава, Глави і Отця УГКЦ, до Львівського національного університету ім. І. Франка відбудеться презентація україномовного перекладу його книги «Скажи мені правду. Діалоги про сенс життя». Книга вперше вийшла у світ в Італії у 2018 році у формі діалогу з о. Паоло Асоланом, професором Папського латеранського університету в Римі.

Захід відбудеться 31 травня 2023 року об 11:00 в актовому залі університету (м. Львів, вул. Університетська, 1) за участю Глави УГКЦ та о. Паоло Асолана.

«Скажи мені правду» – це діалог представника наукового середовища західної культури та Предстоятеля найбільшої Східної католицької Церкви, побудований на трьох богословських чеснотах: вірі, надії і любові. Для професора Асолана важливо зрозуміти, як ці три богословські чесноти об’явилися в житті та мученичому свідченні Української греко-католицької церкви, звідси і головне його зацікавлення: якою є її духовна спадщина, історія, а найголовніше – що вона може запропонувати західному  секуляризованому світу. Золотою ниткою, що протягається крізь увесь діалог, є питання про правду в добу «постправди».

Автором передмови є кардинал П’єтро Паролін, Державний секретар Святого Престолу (Ватикан), післямову написав Андреа Гальярдуччі, журналіст та ватиканський оглядач.  

Переклад на українську мову здійснив Центр італійської мови і культури  ЛНУ ім. І. Франка спільно зі Секретаріатом Глави УГКЦ в Римі.

Книга вийшла друком у видавництві «Фоліо».

Джерело: Секретаріат Глави УГКЦ в Римі