У Львові відбулась пасторська конференція на тему «Благовістя церкви»

035Наприкінці минулого тижня у Центральній Церкві Євангельських християн баптистів, у Львові, відбулася обласна пасторська конференція на тему «Благовістя церкви». Захід розпочав молитвою єпископ ЛООЦЄХБ Олександр Романюк. Далі брати під проводом групи прославлення виконали на славу Божу гімни «Боже добротливий» та «Твердо я вірю».

Подовжив братерське спілкування перший заступник старшого пресвітера Ярослав Савка. Він виголосив проповідь, в якій зосередив увагу на тексті Писання із Ів 9:4: «Ми мусимо виконувати діла Того, хто послав Мене, аж поки є день». На думку п. Ярослава основні діла, які ми повинні робити поки живемо – це вірити в Ісуса Христа, жити життям милосердя та проповідувати Євангеліє.

Розвиваючи тему благовістя, єпископ Олександр Романюк прочитав пасторам коротку лекцію на тему: «Стратегія підготовки працівників у ділі благовістя». Він торкнувся практичних питань пов’язаних із вибором, навчанням та спорядженням служителів для євангелізаційної праці. Олександр Васильович, беручи за взірець практику Ісуса Христа, також назвав важливі кроки, якими потрібно керуватися при виборі служителів. Повідомляє сайт Львівського обласного об’єднання ЦЄХБ.

Також під час конференції деякі пастори з церков Львова та регіонів поділилися власним досвідом євангелізаційної праці.

Крім того, д-р Іван Романюк заступник голови ВСЦЄХБ розповів пасторам новини про Фестиваль Надії – 2015, який відбудеться на стадіоні «Арена Львів» під егідою місії «Відродження».

Паралельно з братерським спілкуванням, в іншому залі Дому Молитви Центральної Львівської Церкви відбулося навчання сестер, яке провела сестра Оксана Семчук.