У Львові відкрили пам’ятну таблицю на згадку про візит Івана Павла ІІ

vidzn7У Резиденції львівських латинських митрополитів, на початку цього тижня, відкрили та освятили пам’ятну таблицю на згадку про візит до міста Папи Римського св. Івана Павла ІІ.

У присутності єпископа леона Малого, зібраних греміальних каноніків, отців деканів та віцедеканів, працівників Консульства Республіки Польща у Львові, працівників Митрополичої Курії, таблицю відкрили Генеральний Амбасадор РП Польщі у Львові п. Ярослав Дрозд, Митрополит Львова Архієпископ Мечислав Мокшицький та єпископ Едвард Франковскі, котрий прибув до Львова для проведення реколекцій із священиками Львівської архідієцезії.

о. Олександр Кусий, душпастир католицьких ЗМІ у Львівській архідієцезії Римо-католицької церкви в Україні пригадує: «Я пам’ятаю, як до нас приїхав Папа Римський св. Іван Павло ІІ. Він увійшов у будівлю, поглянув навкруги і, махнувши рукою, сказав, що саме тут має бути Митрополича курія РКЦ. Так і сталося на нашу радість. А потім ми всі разом молилися біля ікони Божої Матері Милостивої, яка також була близькою Папі Римському».

Урочисте освячення таблиці збіглося зі з’їздом капітулей Митрополичої курії РКЦ. За словами отця Олександра, священики збираються двічі на рік. Під час спілкування вирішують нагальні проблеми церкви.

vidzn1«Нині на зустріч приїхали капітули з чотирьох областей: Тернопільської, Івано-Франківської, Закарпатської та Львівської», – додав душпастир.

На урочистості зібралися голова Конференції єпископів Римо-католицької церкви в Україні, архиєпископ-митрополит Львівський Мечислав Мокшицький, капітула Митрополичої базиліки у Львові, а також Рада священиків Львівської архідієцезії.

За матеріалами: vgolos.com.ua