У неділю відбудеться вечір пам’яті схимонахині Марії (Ляхер)

ГО «Центр дослідження історії Східних Католицьких Церков» та Святопокровський жіночий монастир Студійського Уставу УГКЦ запрошують на вечір пам’яті схимонахині Марії (Ляхер).

Зустріч, присвячена непересічній постаті в історії Церкви – Фаїни Ляхер, дівчини родом із єврейської сім’ї, яку врятували в часі Голокосту сестри-студитки і яка пізніше сама стала християнкою, а відтак – монахинею, відбудеться у неділю, 4 грудня 2022 року, в день свята Введення в храм Пресвятої Богородиці. 

Учасники вечора дізнаються про життєвий шлях сестри Марії від очевидців, а д-р Юрій Скіра, директор ГО «Центр дослідження історії Східних Католицьких Церков», прочитає для учасників вечора лекцію «Втрачені світи сестри Марії (Ляхер)».

Відбудеться вечір у храмі Всіх Святих УГКЦ на вулиці Вічевій, 2 (Святопокровський жіночий монастир Студійського Уставу УГКЦ)

Початок о 16:30


ГО «Центр дослідження історії Східних Католицьких Церков» – організація, яка ставить собі за мету налагоджувати контакти між дослідниками, істориками, що займаються Східними Католицькими Церквами, поглиблювати взаємодію між ними.

Читайте також: Фаїна Ляхер – християнка Анна й монахиня Марія. Історія з підпілля і глибин душі