У парку Франка відбулася Хресна дорога студентської молоді Львова

uET792DrtsQУ середу, 1 квітня, у Львові відбулася Студентська Хресна дорога. Молодь зібралася біля Франкового університету, щоб запалити свічки і з молитвою на устах пройти Хресною ходою по парку Івана Франка.

Незважаючи на дощ і холод кілька десятків молодих людей на чолі зі студентським капеланом ЛНУ ім. Івана Франка о. Тарасом Островським розважали над страстями Христа. Впродовж Хресної дороги зупинялися, щоб помолитися за мир та спокій у нашій державі.

«Такі заходити потрібні для виховання моральної свідомості молоді. Зокрема, на кожній зі стацій Хресної дороги, отець не просто молився із студентами, а розповідав історії про корупцію, брехню, облуду, тобто про все, з чим кожний має справу щодня. Після такої молитви починаєш UQ-9DHuMjDEдумати, чи дійсно ти чиниш правильно, а до своїх щоденних дій ставишся зовсім інакше. До того ж, спільна молитва єднає людей духовно, це велика сила, що очищує кожного з нас» – ділиться враженнями учасниця Хресної ходи Сабіна Обухова.

Хресна дорога, як символ наближення до Ісуса Христа, об’єднала студентів львівських вишів. По завершенню вони одноголосно виконали пісню-молитву «Боже великий, єдиний».

Підготувала Мар’яна Опірська