У рамках Екуменічного тижня Юліана Лавриш презентує свою книгу “Церква в нових медіях України”

Презентація книги “Церква в нових медіях України: проблеми і пріоритети комунікації” відбудеться 6 жовтня о 15:00 у холі Центру Шептицького. Автором дослідження є журналіст сайту “Духовна велич Львова” Юліана Лавриш.

21


Книга сформована на основі дисертаційного дослідження, захищеного у квітні 2016 року на факультеті журналістики ЛНУ. Часовий проміжок – 2012-2016 рр. Авторка підкреслила:

“Окремо у книзі зосереджена увага, як вплинули події Революції Гідності на комунікацію між Церквою і суспільством. Окрім того, тут є добірка моїх авторських колонок та інтерв”ю із духовними лідерами України про пріоритети комунікації релігійного простору, про те, як Церкви та релігійні організації мають реагувати на суспільно-політичні виклики. Книга призначена для релігієзнавців, релігійних журналістів, духовенства та мирян, що цікавляться такою темою. Окрім того, книгу презентуватимуть з надією знайти мецената, який би профінансував частину тиражу для розповсюдження духовними навчальними закладами в Україні та закордоном”.

 Редакція веб-ресурсу “Духовна велич Львова” запрошує усіх читачів відвідати презентацію!

Фото: Зоряни Пограничної