У Сокільниках на допомогу армії провели фестиваль різдвяних вертепів

28 січня 2023 року Римсько-католицька парафія св. Йоана Павла ІІ (м. Львів-Сокільники) провела благодійний фестиваль вертепів. Зібрані кошти було спрямовано на підтримку Збройних Сил України.

Участь у фестивалі взяли гурти, які ходили від хати до хати, чи виступали в церквах із традиційними вертепними виставами. Десять колективів – майже сто п’ятдесят виконавців – показали вертепи як у традиційних текстах, так і з прив’язкою до сьогоднішньої дійсності.  Так група з Парафії св. Архангела Михаїла показала пастухів як біженців, які знайшли притулок у Пресвятій родині, а Три Царі –  союзники, що постачають зброю.

Також виступали колективи з греко-католицьких та православних парафій, а ще – з будинків культури. З Парафії св. Йоана Павла ІІ виступав театр «Еммануїл» ім. Кароля Войтили та  учні  парафіяльної ромської школи «Алав», де навчаються діти біженців.
 
Під час фестивалю збирали кошти на допомогу армії. Придбано зимові колеса для санітарної машини, яка їздить на передову, та великий набір бандажів для зупинки крові.
 
 
Фото: Анастасія Трофімчук
Повідомив о. Гжегож Драус