У Світлу п’ятницю в УКУ відбудуться всенічні молитовні чування

Літургійний Центр «ПЕРЕДАННЯ» у Світлий тиждень запрошує на всенічні чування. 
 
«Церква вчергове увійшла у світлі дні пасхальної радості, коли “святкує увесь світ видимий і невидимий, бо Христос устав – Радість вічна”! Кожен християнин особливо переживає це незрівняне ні з чим торжество віри, правди і життя, “смерті святкуючи умертвлення, аду зруйнування, життя іншого начало”», – зазначають організатори. «Чування – це завжди чудова нагода відкривати для себе джерело Божої любові і засмакувати від дарів пасхальної трапези. Ми запрошуємо Вас увійти з нами у це таїнство Божої любові у Воскреслому Христі».
 
Цього разу молитва матиме окремі літургійні елементи з традиційного пасхального чування, через які церква виражає важливі послання віри для кожного християнина.
 
«Наша молитва побудована у формі роздумів над Божим Словом, літургійному славослов‘ї, доторку тиші і радості ділення спільною агапою! Прийдіть і запросіть друзів, щоб молитися за наших воїнів, бути разом, будувати і скріплювати підвалини нашого духовного життя! Молитовна присутність кожного з Вас завжди радісна і надихаюча!» – наголошують у Центрі «ПЕРЕДАННЯ».
 
Пасхальні чування відбудуться у Світлу п’ятницю, 21 квітня 2023 року, у храмі Софії, Премудрості Божої Українського католицького університету (м. Львів, вул. Козельницька, 2а).
 
Початок о 21:00
У програмі чувань:
– Велика Вечірня з Литією;
– спільний спів;
– спільна святкова агапа;
– Пасхальна Утреня;
– біблійні роздуми з роздумами про Воскресіння Христове.