В Сокільниках греко- і римо-католики спільно молитимуться

20171223_131654В Сокільницькій греко-католицькій церкві Різдва Богородиці від ХІХ ст., коли храм був костелом св. Миколая, знаходилися дерев’яні фігури Воскреслого Христа і Марії з Дитятком.

Після 1945 року фігури були розміщені на поставленому іконостасі. Вони були дуже шановані прибулими до Сокільників новими вірними, бо відзначалися своїм особливим виглядом всередині храму, були його важливою окрасою.

У жовтні 2017 року  в Сокільниках з’явилася маленька римо-католицька громада, яка поставила тимчасову капличку. Спільнота була дуже тепло прийнята вірянами цього села: греко-католиками та православними, духовенством і вірянами, які відвідують Літургії своїх братів не тільки на свята.

Ще рік тому, коли представник Папи Римського, кардинал П’єтро Паролін, закладав  наріжний камінь, греко-католицька парафія подарувала вівтарний хрест, який стояв у старому костелі, а під наріжним каменем була цегла з Сокільницького храму.

Тепер настоятель о. Ярослав подаровав для римо-католицької спільноти фігури Ісуса і Марії. 14 лютого, в попільну середу, о 19:00 год., греко- і римо-католицькі священики будуть ставити і освячувати фігури. Ця подія стане символом єдності, яка так потрібна цілій Україні.

Подія відбудеться за адресою: с. Сокільники, вул. Стрийська, 6, каплиця св. Йоана Павла ІІ (перша зупинка за автовокзалом у напрямку Ашану).