В УКУ відбудеться конференція, присвячена християнській сакральній традиції

61З 6 по 7 червня в УКУ (Філософсько-богословський факультет, вул. Хуторівка, 35а) відбудеться Міжнародна конференція “Християнська сакральна традиція: історія і сьогодення”. Організатор заходу – Музей УКУ.

Насамперед, у п’ятницю, 6 червня, з 12.00 до 13.00 год. презентуватимуть нові видання 2012-2013 рр.: Ковальчук Євгенія “Видання Волинського краєзнавчого музею 2012–2013 років”; Сидор Олег “Патріярх Йосиф Сліпий і мистецтво. – Собор Святої Софії у Римі”, Косів Роксолана “Літургійні покрови на чашу і дискос”, Юркевич Юрій “Царські врата українських іконостасів”.

Протягом 16.30-17.30 год. учасники та гості конференції матимуть нагоду побачити подаровану УКУ збірку живопису Антона Вариводи та послухати наукову доповідь Василя Слободяна (куратор – керівник проектів і програм УКУ Андрій Курочка).

З 17.30 до 19.00 год. триватимуть секційні засідання: секція “Мистецтво. Історія” (семінарська кімната (І поверх) ), секція “Реставрація. Сучасний іконопис” (іконописна школа УКУ “Радруж”). У цей день свої творчі роботи(іконопис на склі) презентує Оксана Романів-Тріска.

А вже 7 червня усі охочі зможуть відвідати сакральні пам’ятки Львівщини.