Військові капелани освятили надкупольний хрест храму Святого архистратига Михаїла Академії сухопутних військ

10414441_792093790885458_6700475338390794718_nНа території Академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного 28 січня 2015 року військові капелани освятили надкупольний хрест храму Святого архистратига Михаїла. Очолив чин освячення о. Степан Сус, голова Центру військового капеланства та настоятель гарнізонного храму Святих апостолів Петра і Павла ЛА УГКЦ. Участь в освяченні взяли о. Андрій Хомишин, о. Богдан Кулик, генерал-лейтенант Павло Ткачук, а також офіцери, курсанти та працівники навчального військового закладу.

Головний військовий капелан закликав військових пам’ятати, що для кожного християнина, хрест Господній є спасінням, знаменом перемоги над злом та захисту від нього. Як зауважив о. Степан, попереднє освячення та встановлення купольного хреста відбувалось в 1937 році, коли було збудовано та освячено храм Архистратига Михаїла.

Голова Центру військового капеланства Львівської архиєпархії побажав кожному присутньому: “Нехай цей хрест, що став перемогою над смертю, злом та ненавистю додає нам сили у житті впевнено крокувати вперед з молитвою та великим довір’ям до Бога”.

За допомогу в реконструкції купола храму Святого Архистратига Михаїла щиру подяку було висловлено генерал-лейтенанту Павлу Ткачуку, начальнику Академії сухопутніх військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.

За матеріалами: Капеланство.info