Владика Димитрій благословив магістрів університету безпеки життєдіяльності

dsc_0294_011 грудня у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулася інавгурація магістрів. На запрошення адміністрації вишу участь в урочистостях взяв очільник Львівської єпархії УПЦ КП Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій та вікарій Волинської єпархії Преосвященний єпископ Володимир-Волинський Матфей.

Настоятель університетського храму Покрову Пресвятої Богородиці о. Роман Великий звершив подячний молебень, за яким молилися випускники та члени їхніх родин.

В урочистостях з нагоди випуску магістрів взяли участь ректор університету професор Михайло Козяр, дійсний член Національної академії педагогічних наук України академік Нелля Ничкало, легендарний ветеран пожежної охорони, начальник управління МВС УРСР, генерал-майор внутрішньої служби у відставці, заступник голови Ради Української Асоціації “Чорнобиль” органів та військ МВС Пилип Десятников, начальники територіальних підрозділів ДСНС України Рівненщини, Львівщини, Івано-Франківщини та Чернівецької області, ректорат і науково-педагогічний персонал вишу, курсанти, студенти та батьки випускників.

З нагоди 60-річчя від дня народження та за невтомну працю у вихованні поколінь патріотичних та героїчних рятівників владика Димитрій відзначив ректора університету професора Михайла Козяра високою церковною нагородою – орденом Христа Спасителя.

Насамкінець митрополит взяв участь у покладенні квітів до пам’ятника Героям-ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС.

Як відзначають у виші, вперше в історії цього навчального закладу всі випускники отримали дипломи найвищого освітнього рівня міжнародного взірця і здійснюватимуть функції з реалізації державної політики у сферах цивільного захисту, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, запобігання їх виникненню та державного нагляду за дотриманням та виконанням вимог законодавства у відповідних сферах, працюватимуть в освітній та науковій галузях.