“Вміння приймати терпіння — великий лік для нашої душі”, — Митрополит Ігор

Стараймося різними вчинками і всіма можливими способами прийняти наше терпіння, яке нам трапляється у житті і подякувати Богові за нього. Це буде великий лік для нашої душі. Про це сказав Архиєпископ і Митрополит Львівський Високопреосвященніший Ігор під час розважання над Божим Словом в Архикатедральному соборі св. Юра у понеділок 22 лютого2021 року.

Євангеліє: Мр.  13, 9-13.

9. Сказав Господь своїм учням: Вважайте на себе самих: вас видадуть на суди, битимуть по синагогах, ставитимуть перед правителями та царями ради мене – їм на свідоцтво. 10. Треба, щоб євангеліє проповідувалось спершу всім народам. 11. І коли вестимуть вас, щоб видати, не клопочіться, що будете говорити, лише кажіть те, що дасться вам у ту годину; не ви бо говоритимете, а Дух Святий. 12. Брат видасть на смерть брата, батько – дитину. Діти повстануть на батьків і смерть їм заподіють. 13. І ненавидітимуть вас усі за моє ім’я. Та хто витримає до кінця – той спасеться.

Результат пошуку зображень за запитом терпіння

“Слова, які чуємо сьогодні – це слова нашого Бога Ісуса Христа, які він скеровує до людей. В цих словах чуємо, що Бог  не обіцяє людям вигідного і легкого  життя на землі”, – зазначив проповідник.

“Господь каже, що нас битимуть, видадуть, ставитимуть перед правителями, що поставатимуть навіть рідні одні проти других. Тому, коли нам щодня доводиться щось терпіти пригадуймо собі, яке велике терпіння мав Господь. Також кожного дня згадуємо мучеників, апостолів, які були віддані Христові”, – рекомендує архиєрей. 

“Тому стараймося різними вчинками і всіма можливими способами прийняти наше терпіння, яке нам трапляється і подякувати Богові. Це буде великий лік для нашої душі”, – рекомендує Високопреосвященніший Ігор.