«Як допомогти дітям позбутися залежності від соціальних мереж?» – поради від о. Юстина Бойка

Часом у родинах виникає проблема, коли діти «зависають» у соціальних мережах, проводять там необмежену кількість часу. На жаль родина не запропонувала дитині альтернативу. Які ваші настанови й поради, щоб допомогти дітям позбутися залежності й привабити їх чимось іншим?

«Я також стикався з цією проблемою і важко дати однозначну відповідь на це питання, однак можу поділитися власним досвідом. Тут треба, на мій погляд, подивитися, що є причиною того, що дитина стала залежна від соціальних мереж. Деколи це буває елементарна цікавість яка переростає в залежність, деколи – самотність, а інколи проблема у родині. Тож щоб вирішити цю проблему потрібно зрозуміти її корінь. DSC_1444Якщо корінь у родині, тоді часто раджу виїжджати батькам з дитиною без засобів зв’язку поза місто. Також дуже важливим є залучати дітей до різноманітних майстер-класів. Ми зокрема їх часто організовуємо і таким чином відтягуємо дітей від віртуального світу.

Ще іноді, коли це є можливо, потрібно змусити дитину відмовитися від соціальних мереж, «відтягнути» її, бо коли вона все життя пов’яже з соцмережами то біда.

Цю проблему важко розв’язати, тож потрібно розглядати всі варіанти» – зазначив о. Юстин Бойко під час реколекційної зустрічі, яку організувала команда проекту «Духовна велич Львова» в часі Великого посту.

До теми:

«Чи може церква сьогодні сповідати через skype?». – Відповідає о. Юстин Бойко

о. Юстин Бойко: як належно підготуватися до Воскресіння Христового, або про добрий піст у соціальних мережах