Єпископ Філарет взяв участь в Інтронізації Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія

117 серпня у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі відбулася Інтронізація Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, якого було обрано Предстоятелем Української Православної Церкви на Соборі єпископів УПЦ 13 серпня.

На площі перед Успенським собором було звершено Божественну літургію з урочистим чином Інтронізації Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

У Богослужінні взяли участь представники Помісних Церков та єпископат і духовенство УПЦ, зокрема і єпископ Львівський і Галицький Філарет. Повідомляє сайт Львівської єпархії УПЦ.

Після співу Трисвятого митрополити Одеський і Ізмаїльський Агафангел та Сімферопольський і Кримський Лазар тричі звели Владику Онуфрія на Митрополичий трон на горньому місці та була прочитана інтронізаційна молитва.

Після відправи митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел від імені єпископату, духовенства та вірних Української Православної Церкви поздоровив Блаженнішого Митрополита Онуфрія з обранням на кафедру Київських митрополитів та вручив жезл його попередника – Блаженнішого Митрополита Володимира.

Після цього були зачитані привітання від представників влади та Предстоятелів Помісних Православних Церков.

Насамкінець, Предстоятель Української Православної Церкви звернувся до всіх присутніх з першим архіпастирським словом.