Звершено чин наречення та хіротонію архімандрита Паїсія (Кухарчука) на єпископа Житомирського і Овруцького

pai1У суботу, 28 січня 2017 року, напередодні неділі 32-ої після П’ятидесятниці, про Закхея, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України звершив всенічне бдіння у кафедральному соборі Святого рівноапостольного князя Володимира м. Києва.

Його Святості співслужив єпископат Київського Патріархату у складі: Патріарший намісник, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній, митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, митрополит Білгородський і Обоянський Іоасаф, архиєпископ Рівненський і Острозький Іларіон, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, архиєпископ Вишгородський Агапіт, архиєпископ  Сімферопольський і Кримський Климент, архиєпископ Ізяслав Карга, єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей, єпископ Васильківський Лаврентій.

pai2Після всенічного бдіння був звершений чин наречення архімандрита Паїсія (Кухарчука) на єпископа Житомирського і Овруцького, згідно з рішенням Священного Синоду.

«Я щиро вдячний Богові, що мав можливість духовно рости та вдосконалюватись у монашому подвизі у святих обителях – Свято-Георгіївському чоловічому монастирі на Козацьких Могилах на Рівненщині, Хресто-Воздвиженському Манявському чоловічому монастирі на Прикарпатті, Свято-Іоано-Золотоустівському чоловічому монастирі у місті Львові, та Золотоверхому Михайлівському монастирі м. Києва. Я дякую усім, хто зустрічався на моїй життєвій дорозі, допомагав мені віру зберегти, знання здобути та любов примножити», – зазначив архімандрит Паїсій у подячному слові під час наречення.

29 січня 2017 р., у Володимирському кафедральному соборі, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет очолив служіння Божественної літургії, під час якої було звершено хіротонію на єпископа Житомирського і Овруцького архімандрита Паїсія (Кухарчука)

За матеріалами: Прес-служби Львівсько-Сокальської єпархії УПЦ КП