«Духовна зустріч це те, що дитина може сприйняти серцем» (Фоторепортаж)

3Сьогодні, 18 листопада, у школах Сихівського та Франківського районів нашого міста відбулися духовні зустрічі священиків різних християнських конфесій із вчителями та учнями 10-их класів на тему: «Мобілізація духу – що це? Як цього досягти?»

Ми побували у школі № 66 Франківського району Львова, куди завітав о. Олег Кіндій священик церкви Володимира і Ольги УГКЦ (вул. Симоненка 5а).

«Не потрібно себе відгороджувати від тих подій що відбуваються на Сході України, думати що, це десь далеко і воно мене не стосується» – порадив о. Олег. А також пояснив, що потрібно робити нам, як християнам, у цій важкій для нас ситуації і за яких обставин (причин) ми можемо взяти в руки зброю. Останнє, на думку о. Олега можливе для самозахисту та й то у випадку, коли всі інші засоби вже вичерпані.

«Християнин повинен боронити свій дім, сім’ю і свою батьківщину. Всі випробування, що даються нам мають два варіанти розвитку: або вони нас ламають або – загартовують. Тільки так ми зможемо осмислити, що ми є частиною суспільства через бездіяльність якого зупиниться весь механізм» – наголосив духівник.

На завершення звертаючись до учнів о. Олег наголосив: «Вам потрібно робити перший крок і не чекати, що хтось інший його зробить, тому що Бог вірить в нас, а ми повинні вірити в нього».

«Духовна зустріч це те, що дитина може сприйняти серцем. І коли не тільки вчитель, а й молодий майбутній священик чи студент звертається з розмовою до дитини то це великий крок до її становлення. Я вважаю, що духовність надзвичайно важлива тому ми на уроках історії дуже часто беремо за приклад історичних осіб і розкриваємо їхню духовну сторону. Адже без духовності неможливо виховати майбутню людину» – розповіла п. Наталя Стадник, вчитель історії.

Організаторами проекту виступили: Львівська міська рада, духовенство Львова, громадські організації та об`єднання.

Нагадаємо, це вже друга зустріч священнослужителів зі школярами Львова. Перша така зустріч відбулася 8 жовтня у 15 школах Залізничного району Львова.

Анна Грапенюк
Фото: Костянтин Баранюк