Джорджа Мелоні вдруге присвятила твіт Папі Іванові Павлу ІІ

Голова італійського уряду Джорджа Мелоні згадала про річницю смерті Папи Івана Павла ІІ у своєму дописі в X (колишній твіттер).

«2 квітня 2005 року Кароль Юзеф Войтила, Папа Іван Павло ІІ, пішов до неба. Близький до людей Божий чоловік, Папа місійного духу, який умів сприяти міжрелігійному діалогу, входити в серця людей своєю людяністю та наближати багатьох з молоді до віри», — зазначила прем’єр-міністр Італії.

За її словами, Іван Павло ІІ був не лише великим Папою та святим, але також державним діячем. Джорджа Мелоні процитувала його вислів з цього приводу: «Політична діяльність, – сказав він, – походить від людини, здійснюється через людину і є для людини».

Також читайте: Сім речей про Джорджу Мелоні, ймовірного нового католицького прем’єра Італії

«Я завжди ношу в своєму серці вчення, які він залишив усім нам своєю працею, своїми жестами, своїми словами. Я вдячна, що мала честь зустрітися та познайомитися з ним. Постать величезна і незабутня. Назавжди в серці», — завершила свій допис глава уряду Італії.

Це вже другий пост на X (твіттері), який Джорджа Мелоні присвятила Папі Іванові Павлу ІІ. Попередній вона розмістила в день, коли минув рівно рік з моменту створення нового уряду Італії на чолі  з нею — він збігся з днем літургійного спомину святого Івана Павла ІІ в Римсько-католицькій церкві — 22 жовтня.

Джорджа Мелоні є політиком правого спрямування, і попри скептичні прогнози лівих та ліберальних ЗМІ, станом на сьогодні її уряд є одним з найприхильніших до України. Також вона відома не лише своїми проєвропейськими, але й християнськими переконаннями.

Також читайте: Прем’єр-міністр Італії: «Підтримка України належить до національних інтересів Італії»

Прем’єр Італії хоче врятувати життя немовляти, приреченого на смерть у Британії