Львівську Раду Церков і релігійних організацій наступні шість місяців очолюватиме Митрополит Макарій (Малетич)

31 серпня 2022 року у Львівській обласній військовій адміністрації відбулося засідання Львівської Ради Церков і релігійних організацій, на якій обрали тимчасового головуючого Ради Церков. Про це повідомив на своїй фейсбук-сторінці голова Львівської ОВА Максим Козицький. 
 
Під час зустрічі проговорили результати спільної діяльності міської влади та РЦіРО, спрямованої на підтримку і допомогти вимушеним переселенцям старшого віку та людям з інвалідністю.
 
Також  учасники зустрічі обговорили Закон України «Про службу військового капеланства» і обрали тимчасового головуючого Ради Церков. Упродовж наступних шести місяців Раду очолюватиме Митрополит Львівський ПЦУ Владика Макарій.
 
 
Представник Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Андрій Кірєєв роз’яснив під час засідання норми Закону України «Про службу військового капеланства» в умовах воєнного часу.  
 
Митрополит Львівський ПЦУ Владика Макарій (Малетич) до об’єднавчого Собору православних Церков України звершував служіння Предстоятеля УАПЦ. На сьогодні є постійним членом Синоду ПЦУ та очолює Львівську єпархію ПЦУ. Владика Макарій – почесний громадянин Львова та останній Предстоятель УАПЦ.
 
 
Також читайте: