Львівський митрополит УПЦ (МП) позитивно відреагував на обшуки СБУ

Митрополит Львівський і Галицький УПЦ (МП) Філарет (Кучеров) відреагував на сьогоднішні контррозвідувальні (безпекові) заходи Служби безпеки України, які відбулись, зокрема, в єпархіальному управлінні та Свято-Георгіївському кафедральному соборі Львова.

Про це митрополит написав на своїй сторінці у фейсбуці.

«Під час огляду приміщень, перевірки документів та бібліотеки, за словами представників СБУ, антиукраїнських  предметів і літератури не виявлено.

Такі ж безпекові заходи відбулися в Свято-Троїцькому храмі м. Львова та Свято-Покровському храмі м. Борислав. З боку правоохоронців зауважень не було», – розповів митрополит Філарет.

За його словами, під час заходів зі сторони співробітників правоохоронних органів до духовенства та парафіян не було застосовано будь-яких примусових дій, а також дій, які би перешкоджали здійсненню богослужінь.

«Претензії та зауваження щодо дій правоохоронців зі сторони Львівського єпархіального управління відсутні. Додатково повідомляємо, що Управління Львівської єпархії Української Православної Церкви буде продовжувати співпрацю з правоохоронними органами України та за першою вимогою надаватиме доступ до церковних приміщень», – зазначив митрополит Філарет.

Читайте також: Митрополит Філарет (Кучеров): «В Україні більше немає УПЦ Московського патріархату»

Львівська єпархія УПЦ (МП): російська агресія це сатанинське безумство

“Такі рішення є нікчемними”: Митрополит Філарет відреагував на заборону УПЦ МП у Львові

Реакція: в РПЦ проціджують комара, але ковтають верблюда

Ігумен Іов (Ольшанський): У Львові я чув про «триєдиний народ» на власні вуха