“Лише вперед, і впевнено!” Послання митрополита Епіфанія до 1 вересня

Митрополит Епіфаній привітав школярів і студентів з Днем знань.

“День знань відкриває дорогу в майбутнє, до нового досвіду, нових звершень, нових прагнень. Безперечно, особливим і визначальним цей день є для всіх першокласників, які сьогодні познайомляться зі своєю першою вчителькою, яка запам’ятається їм на все життя. Не менш важливим цей день є і для випускників, яким зовсім скоро доведеться обирати професію, спеціальність, місце роботи. Але для всіх, без виключення, сьогоднішнє свято є святом пізнання, розвитку, молодості, надії, дружби, завзяття, руху вперед”, – написав Предстоятель ПЦУ у Facebook.

Владика зауважив, що традиція відзначати перший день нового навчального року об’єднала багато поколінь. “День знань відлунює в серці кожної людини – і не лише тих, хто тільки здобуває освіту, а й тих, хто вже проводжає до навчальних закладів своїх дітей, бажаючи їм добра, радості та легкої науки, всіх, хто навчає і навчається”, – зазначив він.

“Тож – лише вперед, і впевнено! Вчіться, щоби з Божою допомогою знати, як діяти і жити. Дай Бог, щоби зерна науки дали вам добрий врожай мудрості. Будьте здоровими, активними, освіченими, досягайте високих результатів у навчанні та безперервно розвивайтесь! Бажаю нових звершень із вірою та молитвою у серці!” – побажав митрополит Епіфаній.