На конференцію до Львова-Брюховичів приїде кардинал Ґерхард Мюллер

З нагоди 100-річчя заснування у Львові Польського Теологічного Товариства та 10-річчя заснування Римсько-Католицького Теологічного Товариства в Україні відбудеться ювілейна конференція за участі кардинала Ґерхарда Мюллера.

Про це повідомили в Львівській Архідієцезії.

Конференція відбудеться 6 березня 2024 року в Теологічному Інституті ім. Св. Йосипа Більчевського у Брюховичах біля Львова — вул. Львівська, 62.  

Конференцію можна буде переглянути завдяки онлайн-трансляції

Розклад конференції:

16.00-17.30:

Привітання.

Вступне слово: Д-р Любов Дердзяк (TI, Львів) «Польське Теологічне Товариство і Римсько-католицьке Теологічне Товариство в Україні – 100 років традиції».

Виклад: Кардинал Ґерхард Людвіг Мюллер «Місто Бога і місто людини згідно з енциклікою “Deus caritas est” Святішого Отця Бенедикта XVI».

18.00:

Свята Літургія під проводом і з проповіддю Кардинала Ґерхарда Мюллера (у співслужінні з єпископами Римсько-католицької церкви в Україні).

Ґерхард Людвіг Мюллер (нар. 31 грудня 1947) — німецький кардинал Католицької Церкви. Єпископ Регенсбурга з 1 жовтня 2002 по 2 липня 2012. Служив префектом Конгрегації доктрини віри з моменту його призначення Папою Бенедиктом XVI у 2012 році до 2017 року. Голова Міжнародної теологічної комісії, Папської Біблійної Комісії, а також Папської Комісії Ecclesia Dei (2012-2017 рр.). Возведений до кардинальського рангу в 2014 році.

Також читайте: Кардинал Мюллер: Заява Ватикану може викликати непорозуміння

Кардинал Мюллер: Кліматична ідеологія — хибна