о. Олег Древняк: “Йорданівська вода просвітлює розум людини, затьмарений гріхом і дає можливість робити добрі справи”

524966_424578834231019_355874811_nНагадуємо, у п’ятницю, 19 січня 2018 року, о 13.30 год., у Львові на площі Ринок, розпочнеться традиційний щорічний загальноміський чин освячення води, участь в якому та в екуменічній молитві візьмуть представники всіх християнських конфесій міста. Зокрема, духовенство Української Греко-Католицької Церкви, Української Православної Церкви Київського Патріархату, Української Автокефальної Православної Церкви, Української Православної Церкви, Вірменської Апостольської Церкви,  Римо-Католицької Церкви та Протестантських Церков.

Читайте також: “На Богоявлення у Львові відбудеться загальноміське освячення води”

«З ласки Божої, ми знову стоїмо на порозі великого свята для кожного християнина – Богоявлення! Саме у цей день кожна людина подумки повертається на берег Йордану, щоб також через споживання освяченої води очистити власне серце. У цей день ми повинні пам’ятати, що освячення води – це не обряд, бо, як відомо, дуже часто на Водохреща приходили люди, далекі від Церкви: одні шукали містики, інші вперше прийшли випробувати себе на міцність у крижаній воді.

Сам чин освячення води вже вказує на те, які властивості з’являються у святої води. Насамперед, це те, що вона освячується силою самого Cвятого Духа, який сходив у вигляді голуба на голову Ісуса Христа. Сам Бог приймає участь в освяченні води! А вона очищає людину від духовних або ж тілесних хворіб, просвітлює розум людини, затьмарений гріхом і дає можливість робити добрі справи», – наглосив о. Олег Древняксекретар Львівської єпархії УАПЦ