Предстоятель ПЦУ: Ідеологія «русского міра» готова в жертву імперії приносити все, не зважаючи на наслідки

Предстоятель Православної церкви України Блаженніший Епіфаній відреагував на терористичний акт, який 6 червня 2023 року здійснили окупанти, підірвавши Каховську ГЕС. 
 
«Затоплення пониззя Дніпра, смертельна небезпека для сотень тисяч людей, хто живе у зоні ураження повінню після акту російського державного терору на Каховській дамбі, довгострокова небезпека для Запорізької АЕС через порушення нормального циклу охолодження реакторів – все це плоди антихристової, людиноненависницької ідеології “русского міра”, яка в жертву молоху кремлівської імперії готова приносити все та не зважати на наслідки», – написав Митрополит Епіфаній на своїй фейсбук-сторінці.
 
Предстоятель ПЦУ також наголосив: за страждання, пролиту кров і смерть невинних на кремлівського тирана і всіх, хто виконує його злочинні накази, чекає прокляття і вічне осудження з дияволом і слугами його.
 
«Підношу молитви до Бога про захист для тих, хто зараз у небезпеці, та закликаю до такої молитви всіх віруючих!», – зазначив Блаженніший Епіфаній.