У Львові молодь створила архідієцезіяльний хор

Для музичного супроводу ХХІІ Архідієцезіяльних Днів Молоді, які тиждень тому завершилися в Брюховичах, було створено молодіжний хор. До участі запросили усіх бажаючих з різних парафій Львівської архідієцезії РКЦ — зголосилося 25 осіб – хористів та музикантів.

Про це повідомляє сайт Львівської архідієцезії РКЦ.

Одним з ініціаторів створення саме такого хору став вікарій митрополичої базиліки Успіння Пресвятої Діви Марії  о.Роман Брода.

За словами священника, ідея створити архідієцезіяльний хор виникла вже на першій організаційній зустрічі. «І одразу зголосилося кілька парафій, молодь активізувалася, підключили свої зв’язки і таким чином зібралася група із 25 осіб. Ми зустрічалися буквально два вікенди і дуже інтенсивно працювали на репетиціях. Ми дали зі себе все і зараз можна почути плоди цієї праці. Маю надію, що це переросте у систематичні формаційні зустрічі і ми зможемо теж служити для архідієцезії на інших урочистостях».

Також читайте: Молодь та духовенство Львівської Архідієцезії РКЦ об’єдналося в спільній молитовній зустрічі в Брюховичах

В повідомленні зазначається, що як учасники так і організатори днів молоді високо оцінили рівень підготовки хору і сподіваються, що ця справа переросте у довготривалий проект.

Також читайте: Митрополит Львівський РКЦ Мечислав Мокшицький відвідав зимове модульне містечко

о. Олександр Кусий: «Ймовірно, апостол Петро, прийшовши сьогодні до церкви, запитав би, де він є»

Єпископ Едвард (Кава): «Покликання зараз мають зовсім інший вимір, ніж у 90-х роках»