У Львові розпочалася підготовка Фестивалю надії

BKV_5917Близько двох тисяч християн євангельських церков чотирьох союзів 23 листопада зібрались на святкове богослужіння в церкві «Голгофа» у Львові. Цей захід став офіційним початком повномасштабних приготувань до Фестивалю надії, що відбудеться 20 червня 2015 року на стадіоні «Арена Львів» за участю Франкліна Ґрема у Львові. Для підготовки заходу такого масштабу, організатори мобілізують християн до спільної праці, в рамках фестивалю, очікують прийняти близько 35 000 гостей.

У неділю, на стартовому служінні Фестивалю надії серед гостей та учасників були присутні голова Всеукраїнського союзу євангельських християн-баптистів, Валерій Антонюк, його перший заступник Іван Романюк, єпископ церков християн віри євангельської Львівщини Василь Боєчко, а також гості з церков Сходу України, зі США, Росії, Молдови, Канади, та Конго, повідомляє прес-служба фестивалю.

BKV_5887Розпочалося стартове служіння натхненним молитовним псалмом «Величність» у виконанні об’єднаного хору львівських євангельських церков, який налічував більше двохсот осіб, а до фестивалю кількість хористів зросте до 2015 учасників.

Молитовну частину служіння провели пастори церков різних областей: Львівської, Рівненської, Донецької.

«Сьогодні людство чекає на обнадійливі звістки. Чекає чогось зі змістом, проте змістовного знаходить щоразу менше, — зазначив під час проповідування Валерій Антонюк, голова ВСЦ ЄХБ. — Тому саме сьогодні нам важливо нести Слово і руйнувати задуми лукавого в Україні».

Також організатори окреслили пріоритетні напрями роботи у підготовці фестивалю, серед яких: Спільна молитва церков України за Боже керівництво у проведенні Фестивалю надії, Заклик до особистої молитви о 22.00 щовечора, незмінно аж до 20 червня, Різностороннє та активне поширення інформації про запланований захід: у церквах, у ЗМІ та соцмережах. Також мобілізація християн в Андріївському русі «Приведи друга», що передбачає максимальне залучення людей, які вперше почують про Фестиваль надії, для участі в цьому грандіозному дійстві.

«Найперше, Фестиваль надії – це стимул до духовного пробудження нашого народу. Адже всі негаразди, які ми зараз маємо, походять від бездуховності, – ділиться своїм баченням єпископ Церкви християн віри євангельської України, доктор теології Василь Боєчко. – Я дуже щиро зацікавлений у тому, щоб цей захід відбувся на високому духовному рівні ще й тому, що він об’єднує євангельські церкви. На жаль, ми так далеко віддалилися один від одного, що мусимо ще знайомитися тепер, ніби ми з різних світів. Тож об’єднання церков – це також дуже важлива особливість місії Біллі Ґрема і його сина. Але, звичайно ж, найважливіше у Фестивалі – це порятунок нашого народу і нашої країни».

2Захід організовано спільними зусиллями асоціації Біллі Ґрема та євангельських церков України з метою поширення інформації про Фестиваль надії, об’єднання у спільній молитві за успішне проведення фестивалю та залучення нових волонтерів для організації цієї події.

12 грудня 2014 року оголошено всеукраїнським днем посту і молитви за Міжнародний фестиваль надії. А вже 14 грудня у помісних церквах областей західного регіону пройдуть служіння, присвячені Андріївському руху в рамках фестивалю.

Більше інформації про підготовчі заходи до Фестивалю надії ви зможете знайти на сайті www.hopefest.lviv.ua