Учням Галицького району Львова розповідали про мобілізацію духу (Фото)

BKV_6555У Галицькому районі Львова 3 грудня відбулися духовні зустрічі з учнями та вчителями 10-их класів. Священики різних християнських конфесій розповідали у школах про мобілізацію духу, та те як будучи в тилу під час воєнних дій можна допомагати співвітчизникам на передовій.

Ми побували у школі № 3, де зустріч проводив о. Іван Хомин настоятель храму Вознесіння Господнього УПЦ КЦ.

«Церква повинна сьогодні показати своє ставлення до подій, які відбуваються в Україні. Ми засуджуємо агресію сусідньої держави і маємо свідомо розуміти і вірити, що переможемо у цій війні, бо на нашій стороні правда. А де правда – там є Бог» наголосив о. Іван.

Духівник також розповів про важливість молитви та моральної поведінки у цей складний час.

«Мобілізація духу – це мобілізація наших духовних сил і тих дій, які ми можемо робити за зачиненими дверима, а не напоказ. Своїми словами, діями і молитвами ми можемо допомогти солдатам, які захищають нас і нашу країну» – підкреслив о. Іван Хомин.

Організаторами проекту “Мобілізація духу” виступили: Львівська міська рада, духовенство Львова, громадські організації та об`єднання.

Нагадаємо, проект стартував 8 жовтня. За цей час представники різних конфесій нашого міста відвідали Залізничний, Франківський та Сихівський райони Львова.

Анна Грапенюк
Фото: Костянтин Баранюк