Україною проїде екуменічний Автопоїзд Миру та Єднання

автопоїзд29 липня у Києві відбулась презентація екуменічного Автопоїзду Миру та Єднання. Згідно із задумом, повідомляє Релігійно-інформаційна служба України, представники багатьох релігійних організацій вирушать країною заради допомоги біженцям зі Сходу та українській армії у регіонах.

Організаторами виступили представники Відділу соціального служіння та благодійності УПЦ Київського Патріархату та благодійного фонду УГКЦ «Карітас України. Також до даної ініціативи долучились активісти Духовного управління мусульман України та Собору незалежних євангельських церков України. Від громадського сектору на прес-конференції виступив лідер рок-гурту «Гайдамаки» Ярема та один з відомих письменників братів Капранових Віталій. Активну підтримку надали активісти від громадського комітету «Наступ» та ініціативної групи «Київ Схід Діти».

Організатори планують відвідати чотири міста: Херсон, Миколаїв, Одесу та Дніпропетровськ. У вказаних містах пройдуть круглі столи з питань проблеми біженців та військовослужбовців, роздадуть допомогу дітям переселенців та зачитають спільні молитви за мир у державі.

Автопоїзд триватиме з 31 липня по 5 серпня.