Верховний суд США розгляне справу тренера звільненого за молитву

У п’ятницю, 14 січня, Верховний суд США оголосив, що заслухає усні аргументи у справі Кеннеді проти шкільного округу Бремертона. 

Колишній футбольний тренер із Сієтла Джо Кеннеді намагається скасувати рішення суду нижчої інстанції, яке дозволило шкільному округу звільнити його через те, що уболівальники та студенти могли бачити, як він схиляв коліна у мовчазній молитві на футбольному полі після закінчення гри, повідомляє The Christian Post.

У 2016 році Кеннеді подав до суду на шкільний округ після того, як у 2015 році його усунули від занять звинувативши чиновників у порушенні його релігійної свободи, і з того часу тривають суди.

«Жоден учитель чи тренер не повинен втрачати роботу просто за те, що публічно виражає свою віру», — йдеться у заяві Келлі Шакелфорд, президента та головного виконавчого директора юридичної фірми First Liberty, яка допомагає представляти інтереси Кеннеді. «Приймаючи цю важливу справу, Верховний суд може захистити право кожного американця на приватне релігійне вираження, у тому числі на публічні молитви, без страху покарання».

Не знайшовши підтримки в судах нижчої інстанції тренер Кеннеді очікує на перемогу у Верховному суді. Робота, яку він любить, має для нього велике значення, але не більше, ніж його віра та право її вільно практикувати.

«Шість років далеко від футбольного поля – це занадто довго», – сказав Кеннеді. «Я надзвичайно вдячний за те, що Верховний суд слухатиме мою справу і молюся, щоб я незабаром зміг повернутися на поле, тренуючи гру та гравців, яких я люблю».