Заклик ВРЦіРО: «На ревну молитву віруючих всемогутній і люблячий Бог завжди відповість»

«У річницю повномасштабного вторгнення повинна звучати надпотужна молитва, аби  зламати зло, яке повстало проти України. На ревну молитву віруючих всемогутній і люблячий Бог завжди відповість» – із таким закликом офіційно виступила Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій.

Раніше ряд християнських конфесій висловив звернення до вірних присвятити день 24 лютого усильній молитві, постові та ділам милосердя. Долучилися до цієї ініціативи навіть релігійні громади за межами України. Зараз ВРЦіРО оприлюдниза заклик від імені усіх релігійних організацій України.

«Добігає перший рік від віроломного повномасштабного вторгнення росії до України. На жаль нині ми бачимо, що новини говорять нам про великий наступ росії та мобілізацію військ для повторного масштабного нападу на Україну. Всі ці події набувають свого апогею з наближенням річниці відкритого воєнного вторгнення – 24 лютого. Саме на цей день передбачають якусь нову військову операцію та масований ракетний обстріл», – підкреслюють у звернені. «У ці доленосні часи  ми розуміємо, що Україні для перемоги  над російським агресором потрібна особлива сила від Бога».

ВРЦіРО підкреслює: експерти погоджуються, що сталося справжнє чудо, коли українці попри всі прогнози змогли зупинити сили, що чисельно й технічно їх перевершували. Це свідчення того, що Господь відповів на молитви за Україну, що лунали в цілому світі. Оскільки збройна агресія не припиняються, а найближчі місяці прогнозують як вирішальні в ході війни, зараз особливо важливо знову об’єднатися в молитві. 

«Загальнонаціональний піст, молитва до Господа та милостиня (добрі діла) є тою надприродною зброєю, яка дана Богом для руйнування великого зла та диявольських планів. З історії ми маємо немало прикладів, як застосування цієї надприродної зброї міняло хід війн, це було в житті ізраїльського народу, в житті США та інших християнських країн. Саме тому нині дуже важливо аби віруючі люди всіх конфесій 24 лютого 2023 року об’єдналися в пості, молитві та творенні добрих діл (милостині) за перемогу України, за її духовне відродження та відновлення», – підкреслили представники Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій і закликали усі конфесії України оголосити та провести у своїх релігійних спільнотах загальнонаціональний піст і молитву 24 лютого з цілодобовими молитовними чуваннями, постом та активним творенням діл милосердя.