Арх. М. Мокшицький запрошує на урочистості в честь св. Шарбеля у Львові

6 травня о 19:00 мощі святого Шарбеля, пустельника 19-го століття і цілителя з Лівану, отримає парафіяльна громада Матері Божої Неустанної Помочі у Львові (вул. Мазепи 46). Львівський Митрополит РКЦ очолить церемонію інторонізації мощів Святого Шарбеля. На закінчення Святої Меси буде молитва про оздоровлення хворих і помазання олією Святого Шарбеля.

5 травня в Парафії Матері Божої Неустанної Помочі у Львові (вул. Мазепи 46) під час Святих Мес о 9:00, 10:30, 12:00, 19:00 відбудеться день зосередження зі Святим Шарбельом. Співорганізатором урочистості є голова маронітської спільноти в Україні Еліас Сассін.

Під час Святих Мес громадянин Лівану буде давати свідчення оздоровлення з хвороби за заступництвом Святого Шарбеля.

В понеділок 6 травня о 19:00 мощі святого Шарбеля, пустельника 19-го століття і цілителя з Лівану, отримає парафіяльна громада Матері Божої Неустанної Помочі у Львові (вул. Мазепи 46). У храмі вірні зможуть помолитися і попросити для себе і своїх близьких заступництва маронітського ченця.

«Святий Шарбель гаряче закликає нас до життя у повній довірі до Бога, заохочує до молитви, покути і любові до ближнього, закликає до навернення, переміни життя і наслідування Ісуса і частого перебування з Ним. Святий вказує нам на цінності, які є найважливіші в житті людини: любов, сім’ю, прощення. Святий Шарбель нагадує всім нам, що у хвилину смерті найважливішою буде лише любов» – підкреслив Архієпископ Мечислав Мокшицький.

Львівський Митрополит РКЦ очолить церемонію інторонізації мощів Святого Шарбеля. На закінчення Святої Меси буде молитва про оздоровлення хворих і помазання олією Святого Шарбеля.

Джерело: rkc.lviv.ua