Духовна мандрівка «Простору Сміливих»: діти військових відвідали Крехівський монастир

10 червня діти українських військовослужбовців побували в монастирі святого Миколая ЧСВВ у Крехові. Пізнавально-духовну подорож організував «Простір Сміливих» Гарнізонного храму.

Про це інформує Капеланство.info.

Учасники подорожі дізналися про 400-літню історію Крехівського Василіянського монастиря – відомого паломницького центру, що є пам’яткою архітектури національного значення, відвідали чудотворне джерело і помолилися перед знаними святинями обителі – іконами Пресвятої Богородиці і святого Миколая Чудотворця.

Також в часі подорожі для дітей організували різноманітні розваги – квести, ігри та забави – які провели християнські аніматори спільноти «Аnima».

Організували подорож для дітей Захисників України працівники «Простору Сміливих» та капелани Центру Військового Капеланства Львівської Архиєпархії за підтримки Єпарха Стемфордського УГКЦ Павла (Хомницького).

«Простір Сміливих» – проєкт пізнавально-інформативного дозвілля для дітей військовослужбовців, що з лютого цього року діє при Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла у Львові. Ініціатива скерована на організацію різних гуртків, майстер-класів, творчу та інтерактивну діяльності. В рамках проєкту також створюють комфортні умови для спільної молитви батьків та їхніх дітей під час Божественних Літургій у Гарнізонному храмі.

Також читайте: «Монастир, унікальна дерев’яна церква та авторські смаколики монахів», – 5 причин, щоб відвідати Крехівський монастир

Прийшли і подивилися: у ролі новиків Крехівського монастиря спробували себе 29 юнаків