Нічний обстріл Львова: Росіяни знищили гуманітарну допомогу від Папи Франциска

Під час нальоту російських безпілотників на Львів у ніч на 19 вересня 2023 року були вражені склади релігійної місії «Карітас – Спес» Львівської архідієцезії Римсько – католицької церкви в Україні. В наслідок цього була знищена гуманітарна допомога, передана від Папи Франциска через кардинала Краєвського — роздавача папської милостині.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook в.о.директора Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Євген Бойко.

«Росіяни ведуть війну з мирними складами релігійної місії «Карітасу – Спес» Львівської архідієцезії  Римсько-католицької церкви в Україні. З-поміж іншого під час нічного обстрілу Львова сьогодні була знищена гуманітарна допомога, яку днями передав до Львова через свого роздавача милостині Папа Франциск»,  — написав Євген Бойко.

Також він виклав фото: одне з вантажівками завантаженими допомогою від Папи, а на іншому те, що від неї залишилось.

«Такі традиції «великої людяності» плекають сьогодні нащадки імперії Петра і Катерини», – зазначив Євген Бойко, ймовірно проводячи аналогію зі словами Франциска до російської молоді, коли Папа назвав Російську імперію державою «великої, освіченої, (країни) великої культури та великої людяності» та закликав росіян не відмовлятись від спадщини Петра І та Катерини ІІ.

Також читайте: Блаженніший Святослав: Папа з нами, ми маємо переконати українців у цьому

Відправляючи цю допомогу в Україну наприкінці серпня кардинал Краєвський розповів Vatican News, що одна корейська фірма відправила до Ватикану 300 тисяч порцій їжі швидкого приготування, які будуть передані для населення, що страждає від наслідків війни. Йдеться про дуже корисний вантаж для теренів, де триває гуманітарна криза, адже це дуже поживна їжа, для приготування якої вистачає просто гарячої води.

«Дуже важливо, – пояснив тоді кардинал, – щоб люди, які страждають, знали, що вони не самотні, що про них певним чином піклується також Святіший Отець. Церква допомагає всім без винятку, роздаючи дари, які є плодом щедрості інших людей».

Також читайте:  Кардинал Краєвський в Україні: «Вперше в житті я не знав, куди втікати…»

Папа Франциск зустрівся з новим послом Росії у Ватикані

Папський посланець кардинал Конрад Краєвський провів у Львові різдвяний вечір із найбіднішими