На черговому СТУДДНІ в рамках загальної тематики «Ключі до перемоги» говоритимуть про штучний інтелект. Центр Студентського Капелансьва Львівської Архиєпархії УГКЦ запрошує всіх охочих на зустріч з IT-фахівцем про сферу, яка зараз особливо актуальна.
Про це інформує фейсбук-сторінка Центру.
Цього четверга СТУДДЕНЬ відвідає Борис Дрожак – IT-фахівець, головний інженер мультимільярдної компанії DataRobot, співвинахідник системи дистанційного розмінування «Змій», автор патентів у сфері AI (під всі технічні індустрії) та розробок для ЗСУ.
Більше тут: https://mssg.me/the_borys_official
На зустрічі можна буде довідатися про штучний інтелект у практичному використанні від людини, яка цим займається професійно, тож всі охочі можуть ставити питання. А серед учасників зустрічі розіграють приз.
Зустріч відбудеться 14 березня 2024 року о 19:15 за адресою: пл. Міцкевича, 5 (код «4», 2 поверх).
Вхід вільний.
СТУДДЕНЬ (студентський день) – зустрічі «відкритого університету», які у 2013 році започаткував о. Юрій Остапюк і Володимир Чупрін. Зустрічі відбувалися щочетверга о 19:00 після Божественної Літургії. На них запрошували знавців духовного, психічного та фізичного здоров’я людини, розглядали теми, про які не говорили публічно чи масово. Кожна лекція відкривала нові грані поєднання духовності і психології, спростовувала стереотипи щодо конфліктів і сексуальності людини, допомагала будувати стосунок зі собою, з Богом і людьми.
За 10 років СТУДДЕНЬ пройшов значні трансформації і вдосконалення. Попри вплив пандемії та війни бажання молоді зростати не припиняється, тому капелани продовжують організовувати зустрічі, які є актуальні для студентів сьогодні і будуть цінними в майбутньому.
О. Віталій Караман, координатор освітнього простору в студентському капеланстві, зазначає: найбільша потреба і найбільше бажання сьогодні кожного українця – це перемога, але вона має різні виміри. «Перемога – це те, з чим засинаємо і з чим прокидаємося, те, чого ми прагнемо і за що боремося, те, для чого ми живемо – перемога над російськими військовими злочинцями, перемога над людиноненависницькою ідеологією, перемога над осатанілими ворогами. Проте будь-яка перемога бере початок із перемоги над самим собою, над власними слабкостями і немочами, егоїзмом і лукавством, байдужістю і страхом… Кожен наш гість запропонує нам “Ключі до Перемоги”, аби, взявши їх на “озброєння”, ми наближали нашу Перемогу. Адже перемога одного з нас – це перемога всіх нас, а перемога всіх нас – це перемога кожного з нас», – підкреслив капелан.