Львівська молодь побувала в гостях у сестер-салезіянок

Вчора, 18 листопада 2018 року, дівчата погостювали у сестер-салезіянок.  Про “Красу та потворність” на прикладі книги Естер розповів єзуїт о. Віталій (Осмоловський). Також спілкувалися про інші жіночі постаті Святого Письма.  Також учасники події долучилися до молитви, після лекції про красу відбулася праця у групах і обговорення.

DSC_1099


“Книга Естер – це одна із Книг у Старому Заповіті. Що таке краса? Письменник Достоєвський сказав: “Краса врятує світ”. Для нього краса – це було щось особливе, виняткове. І у багатьох своїх творах він наводить, що краса може рятувати, але може мати також деструктивний характер. Також в українській літературі також багао прикладів про красу. Це показує багатство краси, як інтегральну частину життя, яка допомагає розвивати наші якості, як людини, християнина і розвивати  наше покликання” – зазначив о. Віталій.

DSC_1094


 Після зустрічі дівчата змогли у неформальній атмосфері поспілкуватися із  черницями за чаєм із смаколиками. Додамо, що вже незабаром сестри-салезіянки готують дві події для молоді. Зокрема 21 листопада відбудеться Проща до Зарваниці, а упродовж 8-9 грудня будуть реколекції.

Деталі можна дізнатися за телефонами: 067 146 7008,  066 73 79144 або за посиланням https://www.facebook.com/fma.ucraina.salesiane/

DSC_1096

DSC_1092DSC_1098