У пошуку «Ключів до перемоги»: не пропустіть останній у цьому семестрі СТУДДЕНЬ

Центр Студентського Капеланства Львівської Архиєпархії УГКЦ запрошує на останній в цьому семестрі СТУДДЕНЬ. Вже цього четверга студенти шукатимуть «Ключі до перемоги» зі завідувачкою кафедри філософії УКУ.

Про це Центр інформує на своїй фейсбук-сторінці.

Це буде третя зустріч із циклу, об’єднаного тематикою «Ключі до перемоги». У четвер, 7 грудня, зі студентами зустрінеться Орися Біла – кандидатка філософських наук, завідувачка кафедри філософії Українського католицького університету.

Краще з гостею можна познайомитися тут: https://theukrainians.org/orysia-bila/

Учасників чекають  о 19:15 за адресою: м. Львів, пл. Міцкевича, 5 (код «4», 2 поверх).

Вхід вільний.

СТУДДЕНЬ (студентський день) – зустрічі «відкритого університету», які у 2013 році започаткував о. Юрій Остапюк і Володимир Чупрін. Зустрічі відбувалися щочетверга о 19:00 після Божественної Літургії. На них запрошували знавців духовного, психічного та фізичного здоров’я людини, розглядали теми, про які не говорили публічно чи масово. Кожна лекція відкривала нові грані поєднання духовності і психології, спростовувала стереотипи щодо конфліктів і сексуальності людини, допомагала будувати стосунок зі собою, з Богом і людьми.

За 10 років СТУДДЕНЬ пройшов значні трансформації і вдосконалення. Попри вплив пандемії та війни бажання молоді зростати не припиняється, тому капелани продовжують організовувати зустрічі, які є актуальні для студентів сьогодні і будуть цінними в майбутньому.

О. Віталій Караман, координатор освітнього простору в студентському капеланстві, зазначає: найбільша потреба і найбільше бажання сьогодні кожного українця – це перемога, але вона має різні виміри. «Перемога – це те, з чим засинаємо і з чим прокидаємося, те, чого ми прагнемо і за що боремося, те, для чого ми живемо – перемога над російськими військовими злочинцями, перемога над людиноненависницькою ідеологією, перемога над осатанілими ворогами. Проте  будь-яка перемога бере початок із перемоги над самим собою, над власними слабкостями і немочами, егоїзмом і лукавством, байдужістю і страхом… Кожен наш гість запропонує нам “Ключі до Перемоги”, аби, взявши їх на “озброєння”, ми наближали нашу Перемогу. Адже перемога одного з нас – це перемога всіх нас, а перемога всіх нас – це перемога кожного з нас», – підкреслив капелан.