«Мати чуйне серце творити спільноти»: львівська молодь здійснила прощу до Новосілки

8 червня відбулась одноденна молодіжна проща до Духовно-відпустового центру «Святе Джерело» в селі Новосілка. Прощу присвятили молитві за українських військових та молодіжні спільноти. 

Про це інформує фейсбук-сторінка Салезіян Святого Івана Боско, УГКЦ.

Паломництво молоді організували Комісія у Справах Молоді Львівської Архиєпархії та Салезіяни Святого Івана Боско, УГКЦ. Учасники прощі пройшли шлях від Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ, що на проспекті святого Івана Павла ІІ У Львові, до відпустового центру в с. Новосілка Львівського району, відомого своїм джерелом, яке вважають чудотворним. 

Прощу присвятили наміренням за військових, перемогу та молодіжні християнські спільноти. «Наше перше намірення — за молодіжні спільноти. За те, щоб молодь мала чуйне серце творити спільноти. І аби там завжди був Дух Христа» — зазначив отець Анатолій Гецянин, СДБ.

Впродовж прощі прочани молились вервицю, співали пісні Тезе та молились Ісусову молитву. Під час зупинок слухали духовні науки на теми: «Віра та покірливість», «Віра та надія» та «Любов, яка є витривалою».

«Що відбувається з нашим життям, коли Господь починає дуже крихітно, в маленькій пропорції жити у нашому житті? У той момент у нашому житті починає зʼявлятися надія» — підкреслив на одній із наук отець Андрій Боднар, СДБ.

Завершилася проща Архиєрейською Божественною Літургією, яку в духовно-відпустовому центрі звершив Митрополит Львівський УГКЦ Ігор (Возьняк).

Фото та відео: фейсбук-сторінка Салезіян Святого Івана Боско УГКЦ