“Мобілізація духу” для учнів та вчителів львівських шкіл

11056954_784399441615481_191547834_nУ середу, 18 березня, священики різних християнських конфесій міста провели зустрічі із вчителями та учнями 10-их класів Личаківського району Львова на тему: «Мобілізація духу – віра у час війни, як її зберегти». Захід був проведений у рамках проекту «Мобілізація духу».

Під час зустрічі обговорювали питання віри у цей складний для України час, молитви, патріотичності, співпереживання, прагнення миру та єдності. Також духівники ділилися порадами про те, як звичайні школярі можуть допомагати тим, хто перебуває на передовій в зоні АТО, а також усім пораненим.

Ми побували у середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступ. №49 (вул. О.Басараб, 4) куди завітав о. Степан Кащук, адміністратор храму Пресвятої Трійці УГКЦ.

З допомогою таких зустрічей духовенство нашого міста намагається показати школярам єдність віри Церков Львова та потрібність спільної праці на духовній ниві.

Організаторами проекту виступили: Львівська міська рада, духовенство Львова, громадські організації та об`єднання.

Нагадаємо, проект «Мобілізація духу» стартував у жовтні 2014 року. За цей час представники різних конфесій нашого міста відвідали Залізничний, Франківський, Сихівський та Галицький райони Львова.