Наслідки війни через призму мистецтва: В музеї історії релігії відкриють виставку «Тільки політ»

Львівський музей історії релігії запрошує на презентацію виставкового проєкту Віктора та Наталії Проданчуків «…Тільки політ…». Серії робіт відображають трагічні наслідки війни на теренах України через призму мистецтва. Роботи митців часто виконані в унікальних авторських техніках. Відкриття відбудеться 2 лютого о 16:00.

Про це Львівський музей історії релігії повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.

На виставці буде представлено понад 100 творів сучасного сакрального концептуального мистецтва Проданчуків: скульптуру, графіку, інсталяцію, асамбляж, живопис.

Водночас в музеї зазначають, що виставка «Тільки Політ» – це не просто збірка картин, але й глибока рефлексія стосовно історичних переживань, втрат та сподівань на майбутнє, котрі мають місце і в сьогоденні.

Серії робіт в даному проєкті відображають трагічні наслідки війни на теренах України через призму мистецтва. Це творче відтворення вражає не лише своїм художнім вираженням, але й пробуджує глибинні почуття, спонукаючи глядачів до роздумів над значенням пам’яті та людської стійкості.

Про митців

Віктор Проданчук – український митець, реставратор, художник, скульптор, різьбяр та коваль. Брав активну участь у реставрації Успенського собору Києво-Печерської лаври та Михайлівського Золотоверхого собору. Наразі автор займається скульптурою, графікою, експерементує з різноманітними техніками та матеріалами як бронза, скло, шамот, дерево, гальванопластика та мідь. Також займається організацією культурних подій за участі харківських культурних установ та в колаборації з представниками мистецької діяльності з Харкова.

Наталія Проданчук – українська художниця, графік, модельєр. Мисткиня експерементує з різнимим матеріалами, зокрема працює з технікою розпису по велюрі та шовку, а також надає перевагу внутрішньому світу та почуттям, використовуючи орнаментику прадавніх культур та гармонію кольорів.

Кураторка проєкту – Івона Лобан.

 

Т

 

Фото: facebook.com/museumlvivua

Також читайте: Прихований скарб Сходу у серці Львова: буддійська колекція Івана Гречка

Орест Малиць: «Коли я був школярем, то боявся в цей музей ходити»

Назарій Петрів: «Їй приснилися загиблі: близькі, друзі, які просили про справедливість»