У Львові урочисто відкрили вулицю на честь Захисників України. ФОТО

Сьогодні, 5 травня 2021 року, у Львові відкрили вулицю на честь Захисників України. Вона єднає вулиці Шевченка та Городоцьку і раніще була безіменною. Освятив табличку з назвою вулиці парох храму св. Анни, о. Роман Шафран.

У коментарі “Духовній величі Львова”, священнослужитель розповів:

“У радянські часи Захисників України демонізували, називали їх бандитами, злочинцями. А сьогодні ми повинні героїзувати наших Героїв, ми повинні давати підростаючому поколінню привіт. Тому, має бути візулізація. Тепер кожен, хто тут проїде, наприклад, на трамваї, бачитиме, що це вулиця на честь Захисників України. Це є дуже важливо”. 

Чисельно, з дотриманням карантинних норм, взяли участь у події родини Героїв.

Міський голова Львова, Андрій Садовий підкреслив, що найменування вулиці приурочили до Дня міста.

“У нас взагалі День міста у цьому році особливий, бо ми його другий рік поспіль святкуємо під час пандемії. Прийнято рішення депутатами міської ради, що ми цю вулицю номінували іменем Захисників України. Ця вулиця поєднує вулицю Шевченка, Городоцьку і по ній їздить багато транспорту. І мені приємно, що сьогодні разом з родинами наших Героїв ми мали таку почесну місію”, – підкреслив міський голова Львова Андрій Садовий. 

Долучилася до події і радник міського голови Львова з питань АТО ООС, офіцер запасу ЗСУ, капітан Тетяна Науменко, яка впевнена, що ця вулиця щоденно нагадуватиме людям, яка висока ціна заплачена за комфорт та мир:

“Це дуже важливо для тих, хто живе у Львові, щоб вони пам’ятали, що дуже великою ціною мир, добробут  і комфорт дістає військовим і їх родинам. Ціною власного життя, здоров.я, ціною щастя своїх родин.  Це потрібно робити для того, щоб майбутні покоління, для того, щоб містяни, гості міста, знали, що місто поважає і шанує Захисників України”.

Тепер кожен охочий може на власні очі побачити табличку з назвою вулиці.

Фото Маркіян Лисейко