«Робити милостиню та творити добрі діла ми повинні з чистим серцем» – о. Андрій Сокальчук

DSC_0097Сьогодні, 12 березня у каплиці Львівської міської ради відбулася духовна зустріч з о. Андрієм Сокальчуком, настоятелем парафії Покрови Пресвятої Богородиці Української Автокефальної Православної Церкви.

Учасники обговорювали тему: «милосердя та милостиня як засоби спасіння», а також зосередилися на питаннях покаяння, осуду та того, що може відштовхувати невіруючу людину від перебування у храмі.

«Те чого ми повинні позбутися в часі посту і свого життя – це осуд, оскільки робити милостиню та творити добрі діла ми повинні з чистим серцем» – наголосив о. Андрій.

Духівник додав, що дуже часто за зовнішніми атрибутами та виконанням обрядів ми відкидаємо не тільки людину, але й самого Христа, тому треба розуміти різницю між вірою і фанатизмом та не триматися сухих традицій.

DSC_0118А також дав пораду для тих хто щодня працює з людьми: «Внутрішньо ми повинні навчатися берегти свої сили, не виявляти свої емоції, а намагатися просто любити людину і справді робити те до чого ми покликані і пам’ятали, що не ми робимо щось, а саме Бог нас поставив на це місце» і закцентував: «Має бути тотальна праця над собою та своїми гріхами».

Насамкінець отець Андрій побажав усім не бути інертними людьми, а «бути справжніми християнами, справжніми українцями, які мають власну думку».

Нагадаємо, це вже друга з циклу зустрічей з духовенством нашого міста під час Великого посту запланована в рамках реалізації проекту «Духовна велич Львова». Розпочав цикл духовних зустрічей митрополит Львівський і Сокальський УПЦ КП Димитрій (Рудюк) разом з яким учасники заходу роздумували над питаннями служіння одні одним, відповідальності та прощення.

Фото: Валентина Єтушок